CSM Petrolul Ploiești, pe locul secund la turneul de baschet organizat în Sala „Olimpia”
Echipa de baschet masculin CSM Petrolul Ploieşti a organizat, joi și vineri, la Sala „Olimpia”, din Ploiești, un turneu amical, de verificare înainte de startul meciurilor oficiale. Alături de gazde, au mai participat vicecampioana și deținătoarea Cupei României – CSO Voluntari, CS Dinamo București și CSA Steaua București. Jucătorii antrenați de Mihai Popa nu au…

